تجارت الکترونیک تکنیکی است که در سالهای اخیر رشد قابل توجهی داشته است. تجارت الکترونیک به معامله ای گفته می شود که در آن خرید وفروش کالا یا خدمات از طریق بستر اینترنت صورت می گیرد و در نهایت منجر به صادرات کالا و خدمات می شود. این موضوع را باید در نظر بگیریم که تجارت الکترونیک سایر جنبه های فعالیت تجاری را مانند خریداری, تهیه لیست از کالاها, مدیریت تولید و تهیه و توزیع و جا به جایی کالاها و خدمات پس از فروش را نیز شامل می شود. دپارتمان هیماوب متناسب با  کسب و کارها و نوع فعالیت هایشان راهکارهای ویژه ای ارائه می دهد تا بدون محدودیت و به راحتی تجارت خود را توسعه دهند. 

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین 

فروشگاه اینترنتی یکی از راه های وارد شدن به حوزه تجارت الکترونیک می باشد. امروزه داشتن فروشگاه مجازی ارزشهایی را برای مشتریان به ارمغان می آورد که یکی از موارد مهم آن مدیریت زمان است...

تحقیقات بازاری آنلاین

تحقیقات بازاری آنلاین

قبل از شروع به فعالیت در محیط تجارت الکترونیک نیاز است که بستر بازار آنلاین در مورد کسب وکار مدنظر و نیاز مخاطبان را در فضای مجازی بررسی کنیم تا با آگاهی کامل وارد این حوزه بشویم.

خدمات ارزی

خدمات ارزی

خدمات ارزی بخش مهمی از تجارت الکترونیک را شامل می شود تا به راحتی امر صادرات و واردات صورت گیرد. در واقع از طریق خدمات ارزی می توان پول خود را با سهولت بیشتری جا به جا کرد.

درگاه پرداخت

درگاه پرداخت

برای انجام خدمات ارزی و داشتن صادرات و واردات در تجارت الکترونیک نیازمند خدمات الکترونیکی ارزی هستید که شامل درگاه پرداخت می باشد. ما این خدمات را به شما ارائه می دهیم.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 Vote)