هیما وب، آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت ، ثبت دامنه، سرویس هاستینگ با تخفیف ویژه برای کلیه شهرهای استان گلستان می باشد.

استان گلستان

هیما وب تاکنون افتخار همکاری با مجموعه های مختلف در استان گلستان را داشته، به عنوان مثال شرکت کاسپین کود گرگان، اتاق اصناف گنبد کاووس، خانه ورزش گنبد کاووس، مدرسه فوتبال امید مینودشت، شرکت ماشین سازی فرنیو گرگان، کارخانه قابوس آجر آزادشهر، شرکت چشمه جوشان بندرگز،شرکت سبک بنا علی آباد، شرکت نسیم گوهر آق قلا و صدها مورد دیگر که در صفحه نمونه کارها قابل رویت هستند

طراحی سایت گرگان

گرگان مرکز استان گلستان، در شمال شرقی کشور است.گرگان فعلی، در قدیم استرآباد نامیده می شد، در زبان پهلوی منطقه گرگان را " ورکان" یا "وهرکانه" و در زبان یونانی هیرکانیا و در زبان عربی جرجان می گفتند. این شهر از نظر جغرافیایی، از شرق، به علی آباد کتول، از شمال به آق قلا، از غرب به کردکوی، از شمال غربی، به بندر ترکمن و از جنوب به رشته کوه های البرز محدود می شه. اکثریت جمعیت شهر گرگان مردم پارسی زبان می باشند.

باتوجه به افزایش جمعیت ساکن در شهر گرگان و به وجود آمدن کسب و کارهای جدید و پررونق، استفاده از خدمات فناوری اطلاعات و معرفی محصولات در سطح جهانی، نیاز به طراحی وب سایت و راه اندازی پایگاههای جهت معرفی خدمات شرکت ها و سازمان ها احساس شد، هیما وب با ارائه خدمات طراحی سایت برای تعدادی از شرکتهای فعال در گرگان در این استان در حال ارائه خدمات می باشد.

 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (5 Votes)