سفارش طراحی سایت

Website Design Order

سفارشات طراحی وب سایت و سایت های حرفه ای را می توانید برای ما ارسال کرده و با خاطری آسوده کدنویسی قوی و طراحی حرفه ای را از ما بخواهید. ما بعنوان شرکت طراحی وب سایت و پرتال طی 10 سال گذشته توانسته ایم بهترین تجربه ها را در ورود به فضای مجازی و کسب درآمد از سایت برای مشتریانمان ایجاد کنیم.

شرکت طراحی سایت

Website Design Company

ما بعنوان شرکت طراحی سایت در گنبدکاووس و شرکت طراحی سایت در گرگان و با ارائه خدمات متنوع در طراحی سایت های حرفه ای و شامل سیستم های متفاوت مدیریت محتوا، طراحی اختصاصی برای مشتریان، کسب و کارهای آنها را در فضای مجازی راه اندازی کرده و با پشتیبانی خدمات طراحی وب را ارائه می دهیم.

طراحی سایت حرفه ای

Professional Web Design

با در نظر گرفتن آخرین استانداردها در طراحی وب، ما توانسته ایم بعنوان صادرکننده خدمات طراحی و فنی و مهندسی در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی طی دو سال گذشته افتخارات زیادی را کسب کنیم که با عنایت به مشتریانمان در حوزه خدمات طراحی وب سایت، بهترین قیمت طراحی سایت را ارائه داده ایم.

 

ثبت دامنه

ثبت دامنه اولین گام شما در راستای حضور در شبکه جهانی وب می باشد.دامنه یک نام کاملا منحصر به فرد می باشد که مشخص کننده هویت وب سایت شماست.

اطلاعات بیشتر

 

خدمات هاست

 هاست یا میزبانی وب فضای نگهداری کلیه داده ها و فایلهای وب سایت شماست.كليه سرورهای هیما وب از نظر نرم افزار و سخت افزار از آخرين تکنولوژی روز بهره مند می باشند.

اطلاعات بیشتر

 

طراحی وب سایت

وب سایت شما ویترین حرفه ای فعالیت های شما در دنیای وب است و می بایست از نظر فنی کاملا بی نقص، از نظر ظاهری شکیل و از نظر محتوا جامع و کامل باشد.

اطلاعات بیشتر

 

نرم افزار های تحت وب

هیما وب ارائه دهنده ی نرم افزارهای تحت وب نظیر سامانه آموزش مجازی، سامانه sms ، فروشگاه آنلاین، سامانه مدیریت آگهی، سیستم مدیریت ارتباط با مشتری و... می باشد.

اطلاعات بیشتر 

 

برنامه نویسی موبایل

تیم توسعه اندروید هیماوب با بهره گیری از دانش روز در زمینه طراحی نرم افزار و استفاده از امکانات متنوع و تضمین سازگاری با نسخه های مختلف اندروید آماده ارائه خدمات خود می باشد.

اطلاعات بیشتر 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1